- BOSCH

Цена
€22 00 / 43 03 лв
с ДДС
В Наличност
CleverMixx на Bosch: всестранният талант за повече удоволствие в кухнята.
Миксира и пюрира перфектно за кратко време - с мощни 400 W.За лесно пюриране и миксиране, без неприятно пръскане: нов миксиращ накрайник.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 400 W |
| Импулсен режим | yes |
| Брой скорости | 1 speed |
| Материал на накрайника | Plastic |
| Мини чопър | - |
| Фина бъркалка | - |
| Накрайник за майонеза | - |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | yes |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 400 |
| Импулсен режим | Да |
| Брой скорости | 1 |
| Мини чопър | Не |
| Фина бъркалка | Не |
| Накрайник за майонеза | Не |
| Цвят | White |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 0.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 400 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Материал на накрайника | Пластмаса |
| Турбо функция | Да |
| Безжичен | Не |
| Брой приставки (count) | 2 |
| С телена бъркалка | Да |
| С чопър | Не |
| Обем на чашата (L) | 0.6 |
| Цвят | Бял, тъмночервен |
| Тегло | 0.70кг |
Имах нужда от пасатор, меля домати с негои съм мно
14-09-2021 14:15:23
Потапящ пасатор Bosch MSM14000 CleverMixx – 400 W, Бял, тъмночервен
С мощния 400 W мотор и ергономичен дизайн, пасаторът Bosch MSM14000 CleverMixx е идеалният помощник за приготвяне на смутита, супи и сосове. Лесен за почистване и удобен за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Мощен 400 W мотор – Смесва дори твърди съставки бързо и гладко.
- Ергономичен дизайн – Мека дръжка за комфортна работа без умора.
- Лесен за почистване – Отделящият се накрайник и аксесоарите са подходящи за съдомиялна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 400 |
| Степени на скорост | 2 |
| Материал на накрайника | Пластмаса |
| Турбо функция | Да |
| Безжичен | Не |
| Брой приставки | 2 |
| С телена бъркалка | Да |
| С чопър | Не |
| Обем на чашата (L) | 0.6 |
| Цвят | Бял, тъмночервен |
Какво има в кутията
- Потапящ пасатор
- Накрайник за пасиране
- Телена бъркалка
- Мерителна чаша (0.6 L)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










